Inwestycja

Lokalizacja
ul. Sierpińskiego 28, Lublin

Poznaj Osiedle Sierpińskiego 28

Osiedle Sierpińskiego 28 to wyjątkowy i unikalny projekt na spokojnej dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. 

Ogrodzone osiedle segmentów z miejscami postojowymi i ogródkami w sercu spokojnego osiedla z dala od miejskiego zgiełku.

Inwestycja na Sierpińskiego to połączenie minimalizmu i funkcjonalności, które korespondują ze spokojnym otoczeniem inwestycji. 

Prosta, elegancka architektura, jasne kolory elewacji i ciekawe elementy wykończenia nadają całości ponadczasowego charakteru. 

Zastosowanie dużych okien pozwoliło uzyskać efekt jasnych, ciepłych i słonecznych wnętrz, natomiast prywatne ogródki to idealne miejsce na odpoczynek i zabawę z dziećmi. Do domów prowadzi prywatna droga, wzdłuż której znajdują się budynki mieszkalne, co zapewnia swobodne przemieszczanie, bezpieczeństwo oraz zacieśnianie więzi sąsiedzkich.

Sierpińskiego 28

To miejsce, w którym da się swobodnie popracować w najdogodniejszym dla Państwa miejscu – wygodnym gabinecie, ogrodzie lub na tarasie przy świeżo zaparzonej kawie.

Nasze mieszkania mają funkcjonalną przestrzeń dla rodziny.

Dwie kondygnacje w prosty sposób wydzielają przestrzeń wspólną – dzienną oraz sypialnie. Przed budynkiem znajduje się miejsce na samochód a ogródek o wielkości do 80-200m2 (w zależności od domu) zapewnia przyjemne miejsce relaksu dla całej rodziny. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest loggia.

Sierpińskiego 28 to połączenie atutów posiadania własnego domu z prywatnym ogródkiem na ogrodzonym terenie oraz udogodnień przebywania w mieście, takich jak komunikacja oraz pełna infrastruktura.

Sierpińskiego to idealne miejsce dla rodzin, które poszukują funkcjonalnej przestrzeni i spokoju w mieście z dobrym dojazdem do Centrum.